PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=129528}

Z ust do ust

Rumor Has It...
6,1 45 855
ocen
6,1 10 1 45855
4,9 7
ocen krytyków
Z ust do ust
powrót do forum filmu Z ust do ust

Obraz w swoim gatunku wypada przecietnie... kolejna komedia-romantyczna, jednak z ciekawa fabuła i dobra gra aktorska... 6/10

ocenił(a) film na 6
Bambim

Zgadzam się:) Najsympatyczniejsza była babcia:):p Jakież to naiwne myślenie, że zdradę tak szybko się wybacza i żyje się długo i szczęśliwie. Ale to film, nie realne życie:)

ocenił(a) film na 6
kinga709

No właśnie tylko w filmie tak może być zdrada i zaraz wybaczenie ciekawe jak by on ją zdradził co by zrobiła bo ja np.nigdy bym nie wybaczył a co do filmu to fajnie się oglądało

ocenił(a) film na 6
roland_roland

Kobiety podobno szybciej wybaczają:) Mężczyźni nie:):p

ocenił(a) film na 6
kinga709

Kłócił bym się z Tobą ale nie będę

ocenił(a) film na 6
roland_roland

Napisałam "podobno" bo nie jestem specjalistką, wyrocznią, osobą wszystkowiedzącą:):p:p Z moich obserwacji znajomych, ich perypetii wyciągnęłam taki wniosek, niekoniecznie słuszny:) Możesz się kłócić, postaram się być dobrym partnerem w rozmowie:) Wiesz, każdy ma inne doświadczenia:)

ocenił(a) film na 6
kinga709

Wybaczyć zdradę? Naprawdę myślicie, że to możliwe. Naiwni. Ktoś Wam nawciskał psychologicznych dyrdymał. Film to kolejna pochwała zdrady jako ubarwiacza szarej rzeczywistości. Cóż. Żyjemy w takich czasach, że wartości się nie liczą.
Zdrada górą.

ocenił(a) film na 5
Bambim

Zgadzam się. Jest to przeciętna komedia, ale można obejrzeć i nie będzie to strata czasu. Film momentami nawiązuje do motywu podjętego już w "Absolwencie" w latach 60. Jednak moim zdaniem wzmianka o tym arcydziele, jaką zawarto w scenariuszu, trochę zaszkodziło filmowi ''Z ust do ust". Chociaż bardzo lubię sposób gry Jennifer Aniston, to nie jest to jej najlepsza rola. Scenariusz ciekawy, ale mogłoby być więcej zabawnych momentów i dialogów. Ogólnie film według mnie na "6". Można spędzić miło czas, ale wydaję się, że to film na jeden, góra na dwa razy.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones