PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=129528}

Z ust do ust

Rumor Has It...
6,1 45 848
ocen
6,1 10 1 45848
4,9 7
ocen krytyków
Z ust do ust
powrót do forum filmu Z ust do ust

Uwaga, bo tutaj spojleruję!

Czy tylko ja wolałabym Beau? Nie chodzi wcale o to, że on ma pieniądzę, ale wydaje mi się ciekawszy jako mężczyzna. Ten
narzeczony Sarah jest dla mnie bezpłciowy, bezbarwny, nudny po prostu. Beau może i starszy, ale energiczny. :) Ja będąc na
miejscu Sarah, nie wiem którego bym wybrała, ale z perspektywy widza Beau lepszy.
Costner nadal przyjemny mężczyzna, pomimo upływu lat jest na czym oko zawiesić. :)

TheLiva

Może i ciekawszy, ale wiązanie się z nim byłoby bardzo niezręczna sytuacją zarówno dla Sarah jak i dla innych członków jej rodziny. Jej narzeczonego wszyscy polubili, był w zbliżonym wieku do sarah i skoro planowała za niego wyjść to pomimo wątpliwości napewno go kochała :D

ocenił(a) film na 6
Tanailaaa

Tak bardzo kochała, że poszła z innym (czyli Beau) do łóżka :) Litości. Jakie "kochała". No chyba, że zdrada z innym facetem to norma w tym kraju. Taki rytuał.
Porażka. To po co się w ogóle wiązać?
Totalnie niekonsekwentna. Jak zabalowała z panem, który miał jej babcię i mamę, to może jednak powinna była podjąć wyzwanie i spróbować tego miodu na dłużej (w domyśle na stałe).

ocenił(a) film na 1
LOcean

Dzięki za głos rozsądku. Bo tu na forum wypowiadają się głównie pustaki, które nie zwracają uwagi na temat zdrady. Z resztą, reakcja kobiet na ten film świetnie pokazuje, jakie są naprawdę. Dlatego normalny facet musi być ostrożny, żeby w realu się z takim pustakiem nie związać. Życie mamy jedno. Nie można w imię "miłości" dawać się poniżać, tak jak ten młody na końcu filmu. Ja bym jej nie pozwolił do siebie wrócić; przeciwnie, zakończyłbym tę znajomość, bo jaki takie coś ma sens?

ocenił(a) film na 5
TheLiva

Też na jej miejscu wybrałabym Beau. To jest trochę chora sytuacja, ale jej narzeczony kompletnie do niej nie pasował. A może po prostu chodzi o grę aktorską - nie iskrzyło miedzy nimi tak, jak miedzy Aniston i Costnerem ;) niestety, brak chemii miedzy zakochanymi na ekranie też mocno da się odczuć

ocenił(a) film na 6
TheLiva

Serio wolałybyście starego ruchacza i uwodziciela od miłego, kochającego i oddanego faceta (gotowego nawet wybaczyć zdradę)? To, że ktoś jest seksowny czy czarujący nie sprawia, że to idealny facet do związku.

Zauważyłam, że wiele kobiet wolałoby pana B od narzeczonego-smutne to w sumie. Sprawdza się zasada "łobuz kocha najmocniej", a z narzeczonego robi się samca beta i przy okazji rozgrzesza się postać graną przez Aniston.

ocenił(a) film na 1
paulina_corleone

Po twoich słowach wnioskuję, że Jesteś facetem, który się podszywa pod kobietę tu na forum, prawda? Bo raczej tylko facet zareaguje negatywnie na kobietę zdradzającą narzeczonego.

ocenił(a) film na 8
TheLiva

Myślę, że taki a nie inny wybór motywuje również tym, że mamy bardzo mało do czynienia z narzeczonym Sarah. Jego czas na ekranie jest stosunkowo krótki, nie mamy wglądu w przebieg ich relacji. Myślę, że jest on ustatkowanym, pociesznym mężczyzną, -kimś w stylu chłopaka z sąsiedztwa - najlepszego przyjaciela. I w tym momencie również poparłam jego stronę, kiedy była scena rozmowy Sarah z jej siostrą na temat małżeństw. Domyślam się, że Sarah i jej narzeczony to zgrana, kumpelska para, ale nie chcę wychodzić z interpretacją daleko poza fabułę filmu.
Co do Beau... abstrahując od samego faktu, że sypiał z babcią i mamą Sarah to podobały mi się ich wspólne sceny. Chemię aktorów dało się wyczuć ;) Ale cóż, pomimo tego uroku, chęci przygody itd to sądzę, że Beau nie zaoferowałby jej nic dobrego. Jak napisała osoba wyżej, sądzę że to zwykły uwodziciel i chulajdusza. Ot co.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones